MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

Wykonujemy makijaże dostosowane do oczekiwań i osobowości klientek. W makijażach cenimy naturalność, subtelność i podkreślanie naturalnego piękna kobiet

Dbając o każdy szczegół, staramy się, by kobiety w ważnych dla nich dniach czuły się pięknie, wyjątkowo i komfortowo, a ich uśmiech i zadowolenie z efektu końcowego daje nam ogromną satysfakcję.

Nasze klientki doceniają nas za:
– naturalne makijaże dostosowane do ich oczekiwań
– czystość pracy i dbanie o wysoką higienę
– profesjonalizm
– przyjazne nastawienie i optymizm
– wiedzę i doświadczenie

Wykonujemy makijaże okolicznościowe, ślubne, próbne ślubne, makijaże gości weselnych, studniówkowe, sylwestrowe, dzienne, biznesowe, wieczorowe, makijaże fotograficzne do sesji zdjęciowych, makijaże na wieczór panieński, a także indywidualne warsztaty makijażu dziennego i wieczorowego.

Marki kosmetyków, na których pracuję to m.in.: Smashbox, Urban Decay, NARS, Kryolan, Nabla, Too Faced, Zoeva, Inglot, Anastasia Beverly Hills, Kat Von D, Laura Mercier, Make-Up Atelier Paris, Nyx, Bell Hypoallergenic, Estee Lauder, Ben Nye, Kobo Professional, MAC, Make Up For Ever.
Kosmetyki, których używam – zarówno do oczu jak i do twarzy i ust – tworzą razem w dużej mierze efekt wodoodporny.

Do każdego makijażu używamy zdezynfekowanych pędzli, jednorazowych aplikatorów i szczoteczek a każda z klientek otrzymuje beauty blender, który po skończonej pracy otrzymuje do własnego użytku.