BRWI & RZĘSY

Henna pudrowa to naturalny preparat pochodzenia roślinnego (uzyskiwany z liści lawsonii), który skutecznie barwi włoski brwi wraz ze skórą. Dzięki  zawartości minerałów i witamin nie tylko nie osłabia on brwi, ale je pielęgnuje nadając im zdrowy i lśniący wygląd.

Efekt barwienia Henną Pudrową utrzymuje się na skórze około 14 dni, a na włoskach nawet do 5-6 tygodni. Dzięki szerokiej gamie kolorów, poprzez mieszanie i nakładanie wielu warstw w wyniku zabiegu możemy uzyskać różnorodne odcienie.

Podczas zabiegu , farbka została zastąpiona organiczną henną pudrową.
Usługa polecana jest dla brwi z ubytkami w celu uzyskania zmienionego kształtu.

STYLIZACJA RZĘS

LAMINACJA RZĘS

Naturalny wygląd rzęs nie zawsze zadowala kobiety, którym zależy na intensywnym, wyrazistym spojrzeniu. Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. Nawet tusze do rzęs nie są  stanie zapewnić oczekiwanego efektu. Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, acz widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi jakimi są lifting i laminacja rzęs.

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. Podczas liftingu, kosmetyczka, po oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka, zawija rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada na włoski rzęs specjalistyczny preparat.

Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli olejku keratynowego. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji, rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch. Na rzęsy po liftingu i laminacji można normalnie nakładać pełen makijaż. Demakijaż również może odbywać się w ten sam sposób i za pomocą tych samych kosmetyków – nie powinno to uszkodzić rzęs. Należy jednak unikać pocierania oczu czy moczenia ich (np. podczas kąpieli w basenie czy morzu bez specjalnych okularków) – chociaż przez pierwsze kilka dni po zabiegu.

Mimo tego, że zabieg liftingu i laminacji rzęs jest w stu procentach bezpieczny i nieinwazyjny, istnieją pewne przeciwwskazania przed ich wykonywaniem. Są to przede wszystkim infekcje i niedyspozycje oczu (jęczmień, zapalenia spojówek, alergie) ale też choroby przewlekłe. Dlatego przed planowanym zabiegiem warto skonsultować się z lekarzem lub kosmetologiem.

PRZEDŁUŻENIE I ZAGĘSZCZENIE RZĘS

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs jest luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie rzęs naturalnych. Zabieg polega na przyklejaniu rzęsy lub kępki do rzęsy naturalnej.
Rzęsy są idealnie odseparowane, nie są posklejane. Nie mają grudek. Założone rzęsy są bardzo lekkie, nie powodują żadnego uczucia dyskomfortu. Doskonale rozumiemy wysokie oczekiwania naszych Klientek, dlatego gwarantujemy 100% satysfakcji z przepięknie wykonanego zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. Warto pamiętać, że prawidłowo przedłużone rzęsy nie niszczą rzęs naturalnych. Dlatego istotne jest wybranie profesjonalnego salonu.

Jak wygląda zabieg?
W przypadku przedłużania 1:1 lub metody objętościowej 3D klientka leży na fotelu podczas całego zabiegu. Następnie oczyszczamy i odtłuszczamy rzęsy specjalnym preparatem. Zabezpieczamy dolną powiekę i rzęsy płatkiem żelowym, aby włoski górnej powieki nie skleiły się z dolnymi i przechodzimy do aplikacji nowych włosków.

Rzęsy dobierane są indywidualnie do naturalnych rzęs klientki. Nie powinny być ani za grube, ani zbyt ciężkie. Ważne jest, aby długości doklejanych włosków były różne – w wewnętrznym kąciku krótsze, dalej średnie i najdłuższe. Dzięki temu uzyskany efekt będzie jeszcze bardziej naturalny. Długość zabiegu wynika z konieczności wykonywania go z wielką starannością, dokładnością i precyzją.

Przy pierwszej aplikacji szczoteczka do czesania rzęs – GRATIS!

Polega na precyzyjnym doklejaniu nowej rzęsy do rzęsy naturalnej. Zabieg gwarantuje efekt wydłużenia oraz pogrubienia rzęs nawet do pięćdziesięciu procent. Aplikację wykonujemy na leżąco na zamkniętym oku i trwa średnio 2h. Czas zabiegu jest zależny przede wszystkim od ilości rzęs naturalnych.

W trakcie aplikacji klientka może się spokojnie relaksować. Na dolnej powiece umieszczone zostają specjalne płatki żelowe, które dodatkowo nawilżają i odżywiają skórę pod oczami. Ich zadaniem jest zabezpieczenie rzęs dolnych przed sklejeniem z górnymi .Chcąc na trwałe cieszyć się efektem przedłużonych i zagęszczonych rzęs sugeruje się raz w miesiącu zabieg uzupełniający, który w zależności od ilości doklejanych rzęs trwa 1-1,5h.

Ostatnio coraz bardziej popularną metodą stała się aplikacja rzęs objętościowa . Efekt uzyskiwany dzięki niej to zdecydowanie bardziej wyraziste i gęste rzęsy. W tej metodzie używane są cieńsze rzęsy niż w technice 1:1, ale w zamian za to do jednej rzęsy naturalnej klejone są 2 do 6. Metoda objętościowa nie powoduje obciążenia dla naturalnych włosków, gdyż ciężar kilku przyklejonych rzęs nie jest większy niż jednej grubszej.

W przypadku metody objętościowej po kilku tygodniach występuje mniejsze przerzedzenie niż w metodzie 1:1. Zaletami obu tych metod jest to, że nie powodują osłabienia naturalnych włosków, bowiem wypadają w naturalnym procesie wzrostu rzęs.

Rzęsy z norek są produktem najbardziej naturalnym i luksusowym dostępnym na rynku. Wykonane są w 100% z włosia norek, po ówczesnej obróbce. Pozyskiwane są w bardzo prosty i przyjemny dla zwierząt sposób, poprzez ich wyczesywanie. Następnie są odpowiednio odkażane i segregowane.

Cykl życia naturalnej rzęsy wynosi ok. 60 dni. Następnie rzęsy naturalne wypadają pojedynczo wraz z przyklejonymi rzęsami. Zawsze zakładana jest maksymalną ilość rzęs, co powoduje niesamowity efekt.

Po upływie około 3 tygodni należy wykonać uzupełnienie rzęs. Po tym czasie jednak widoczne jest przerzedzenie, większość klientek zachwyconych efektem gęstych rzęs, chce utrzymać go jak najdłużej i w związku z tym zalecamy termin co 3 tygodnie.

Nasze rzęsy są odporne na wodę, pot, łzy. Można korzystać z uroków morza, basenu, solarium czy sauny bez obawy.

Doklejanie rzęs jest procedurą całkowicie bezbolesną, syntetyczne rzęsy są przyklejane do rzęs naturalnych, a nie do powieki. Zabieg nie ma negatywnego wpływu na stan powiek i rzęs naturalnych. Jeśli zachodzi potrzeba sztuczne rzęsy mogą być usunięte, przy wykorzystaniu specjalnego preparatu. Zabieg ten powinien być przeprowadzony w salonie.

 • Przez 24 godziny nie można moczyć rzęs. W związku z tym nie można korzystać z sauny, basenu i unikać w tym dniu gorącej kąpieli.
 • Przez 24 godziny nie należy eksponować rzęs na ciepło (solarium, zabiegi kosmetyczne), może to osłabić wiązania.
 • Powinnaś unikać kosmetyków do demakijażu na bazie mocznika, węglanów, glikoli, protein czy kwasów ( w tym płynów dwufazowych).
 • Nie używaj klasycznych wacików bawełnianych, ponieważ pozostawiają na rzęsach włókna. Korzystaj z patyczków do uszu aby zmyć cień lub kreskę – to się doskonale sprawdza.
 • Nie trzyj oczu.
 • Rzęsy uzupełniaj co 3 tygodnie.
 • Opryszczka powiek
 • Zapalenie spojówek
 • Infekcje oka
 • Zespół suchego oka
 • Trichotillomania
 • Stany zapalne skóry